JIROUS JIROUS

Nasza firma

...jest jednym z wiodących producentów anten panelowych i parabolicznych w centralnej Europie. Nasza roczna produkcja przewyższa 40000 anten.

Produkujemy anteny dla pasma wi-fi 2,4 GHz i 5 GHz. Stale opracowywujemy nowe typy anten i akcesoriów w zależności od potrzeb klientów. Przygotowujemy anteny na pasmo 3,5 GHz.
Do opracowywania i mierzenia przy produkcji używamy najlepszych mierników ZVB-8 firmy Rohde Schwarz.

Anteny są przeznaczone do szerokiego zastosowania, do budowy połaczeń do Internetu (kierunkowe połączenie na krótkie i dalekie dystanse, anteny klienckie), a także do połączenia do Internetu wewnątrz budynków.

Dla ułatwienia planowania linku wi-fi na naszej stronie udestępniliśmy kalkulator. Możliwe jest tam także obliczenie mocy wypromieniowywanej E.I.R.P., która jest ograniczana przez prawo. Sprawdź to jeżeli nie chcesz go łamać.

Jakość używanych materiałów

Wysoka jakość (długoterminowa niezawodność i czas działania) naszych produktów jest osiągana przez używanie materiałów i komponentów pierwszej klasy, uwagi podczas produkcji i nieustannego weryfikowania jakości.

Złącza:

przemysłowa jakość
głównie firmy Amphenol

Obudowa:

Tłoczony ABS "Starex" Samsung + stabilizator UV "Lifostab" Lifocolor - długoterminowa żywotność przy zastosowaniu zewnętrznym

Pokrywa:

We współpracy z wiodącym światowym producentem elementów klejących opracowaliśmy wspólną technologię "Di-Fix", która zapewnia sztywne, elastyczne i trwałe połączenie.

Lutowanie:

Zgodnie z międzynarodowymi regulacjami używamy tylko cyny bez dodatku ołowiu.

Kolor:

Przemysłowe lakierowanie proszkowe do użytku zewnętrznego - duża żywotność i ochrona środowiska.

Copyright 2023 by jirous.pl